M E M B R I .
 
Despre noi
Personal
Educaţie
Cercetare
Evenimente
Documente
Biblioteca
     Catedrei
Cooperare
Info
Acces Privat


Şef Catedră
stefan.oniga@ubm.ro
 
Biroul Catedrei
Responsabil ştiinţific
alin.tisan@ubm.ro
adrian.petrovan@ubm.ro
 
Cadre didactice titulare
constantin.oprea@ubm.ro
attila.buchman@ubm.ro
cristian.barz@ubm.ro
ciprian.gavrincea@ubm.ro
andrei.vida@ubm.ro
Asistent ing. Matei Oliviu oliviu.matei@ubm.ro
claudiu.lung@ubm.ro
 
Cadre didactice asociate
cosma.ovidiu@ubm.ro
danmic@ubm.ro
marinbancos@yahoo.com
Dicso Alexandra contact@alexandradicso.ro
Vasile Sabou
sabou.vasile@yahoo.com
turcu_geta@yahoo.com
Văduva Bogdan bogdan_vaduva@yahoo.com
Bora Mircea
mircea.bora@gmail.com
 
Didactic auxiliar
Laborant ing. Pop Alexandru
alexandru.pop@ubm.ro
cristian.oniga@ubm.ro
Tehnician Traistă Cristian
cristian.traista@ubm.ro
 
 
Design: Oniga Sarolta  
Copyright © 2008 - Catedra Electronica&Calculatoare
  Contact